Ürünlerimiz
Sosyal Linkler

İletişim Bilgileri
an image
Akyürek Mermer Sanayi
Büyük Sanayi Bölgesi No:70 Gazimağusa

Tel:+90 (392) 365-3083
Fax:+90 (392) 365-3084
     Şirketimiz tüm çalışanlarına eşit fırsatlar sağlayan, profesyonel bir iş ortamı içinde bireylerin kendilerini sürekli geliştirmesine destek olan ve kariyer olanağı sağlayan, gelişmesinde vazgeçilmez unsuru 'İnsan Kaynağı' olarak belirlemiş bir kuruluştur.

     İnsan kaynakları uygulamalarının amacı; ekip çalışmasını, yaratıcılığı ve verimliliği destekleyici faaliyetlerde bulunmak, bireysel ve mesleki yetkinliklerin gelişmesini sağlamak ve kaliteyi tüm süreçlerin temel parçası haline getirmektir. Bu doğrultuda Akyürek Doğal Mermer Sanayi çalışanlarının kendi görüş ve önerilerini açıkça belirtebilecekleri, bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirebilecekleri, adil ve profesyonel bir çalışma ortamında çalışabilmeleri ve motivasyon sağlanması konularına önem verir.

     Şirketimizin personel yapısı; eğitim düzeyi yüksek, teknolojik gelişmelere ve yeniliklere açık, yaratıcı, dinamik kendini sürekli geliştiren, şirketimizin genel anlayışına ve ahlaki değerlerine sahip çıkabilen ve dışarıya karşı bu değerleri kendi özünde yansıtabilen personellerden oluşmaktadır. Çeşitli eğitim ve sosyal faaliyetlerle yine bütün çalışanların belli dönemlerde bir araya gelebileceği ve bu konuda gelişimler gösterebileceği yine 'İnsan Kaynakları Politikası'nın önderliğinde oluşum kaydeden önemli unsurlardandır. Akyürek Doğal Mermer Sanayi , 'İnsan Kaynakları Uygulamaları' ile sektöründeki lider konumunu elden bırakmayıp meslektaşlarına başarılı bir örnek teşkil etmeyi kendisine ilke edinmiştir.

    Akyürek doğal mermer sanayi olarak yıllardır müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğumuz bir çalışma prensibi ile her türlü mermer, mermerit ve granit işlerinizi özenle yapmaktayız. Bugüne kadar çalışlmış olduğumuz bir çok kurum ve kuruluşun ihtiyaçlarını en ekonomik ve özenli şekilde tamamlayarak aldığımız olumlu referanslarla kalitemize kalite katmaya devam ediyoruz.
    Mutfak tezgahı, lavabo, banyo mermerleri, yer döşemeleri, cephe kaplama, mermer basamaklar, mezar işleri, mermer granit işleri, dış yüzey mermer kaplama. Akyürek mermer sanayi olarak kurulduğumuz günden bu yana her zaman en iyi  ve en modern çizgiyi yakalamaya çalıştık. Hedefimiz siz değerli müşterilerimize vereceğimiz hizmetlerde daima tek isim olabilmek.